WIKTORÓWKI

 

Spotkanie na Wiktorówkach

Pierwsze spotkanie uczestników Światowych Rekolekcji Podhalańskich w sanktuarium Królowej Tatr na Wiktorówkach miało miejscu w roku Wielkiego Jubileuszu 2000. Wtedy to nasza rekolekcyjna brać podarowała ks. Władysławowi Zarębczanowi piękny ornat góralski, który znają wszyscy uczestnicy rzymskich rekolekcji. Od tamtej chwili, każdego roku w ostatnią niedzielę sierpnia spotykamy się w Tatrach, aby wspólnie się pomodlić i ustalić plan kolejnych rekolekcji. Nasze posiady zawsze odbywają się na Rusinowej Polanie.

 

 

 Już dziś serdecznie zapraszamy na Wiktorówki w roku bieżącym.

 

 rusinowa mini Wszytkich odwiedzających moją stronę pragnę poinformować, że tegoroczne spotkanie w Sanktuarium MB Jaworzyńskiej - Królowej Tatr na Wiktorówkach odbędzie się w niedzielę, 28 sierpnia. O godz. 13.00 odprawimy Mszę św. koncelebrowaną, potem na Polanie Rusinowej, przy watrze odbędą się nasze porekolekcyjne posiady.

Serdecznie zapraszam wszystkich uczestników dotychczasowych rekolekcji oraz tych, którzy pragną do nas dołączyć. Także w tym roku będzie z nami o. Leon Knabit, O.S.B. Zaproście również Waszych duszpasterzy, rodziny, znajomych i przyjaciół. Serdecznie pozdrawiam i czekam na spotkanie z Wami.

 

ks. dr hab. Władysław Marian Zarębczan

P.S.

Jeśli macie ciekawe zdjęcia z tegorocznego spotkania lub z wcześniejszych lat, to proszę o przesłanie ich na adres e-mailowy: wzarebczan@gmail.com . Będzie można obejrzeć je na naszej stronie. Dostępne galerie poniżej.

 

Relacje.

 


GALERIE ZDJĘĆ